INFORMACJE DOTYCZĄCE ZAKUPU

Aby uzyskać dostęp do kursu trzeba być zalogowanym na swoje konto. Filmy nie są do pobrania, tylko do oglądania na platformie. W ten sposób system identyfikuje kto może dany kurs obejrzeć.

System sam założy konto podczas zakupu pierwszego produktu i wyśle hasło na podany e-mail. Prosimy o zmianę hasła i przy kolejnych zakupach prosimy korzystać z tego konta.

Nie można pobrać filmu – kupując kurs otrzymujesz dostęp do filmów na platformie. Pobrać można pliki pdf z wykrojami.

Po zakupie kursu możesz w każdym momencie zalogować się na platformie i po otwarciu tego kursu masz na stałe włączony dostęp do filmów.

Kurs będzie dostępny zawsze. Jeżeli cokolwiek miałoby się stać z dostępem do kursu skontaktujemy się z Tobą.

Prosimy o podanie danych do faktury podczas zamówienia. Fakturę otrzymasz mailem na podany przez Ciebie adres e-mail.

Jeżeli nie podasz danych do faktury otrzymasz rachunek również drogą mailową.

Dostęp do filmów zostanie odblokowany po zaksięgowaniu płatności. Jeżeli zapłacisz płatnością online Tpay kurs będzie dostępny od razu, jeżeli przelewem – po zaksięgowaniu przelewu na koncie, zazwyczaj w następnym dniu roboczym.

INFORMACJE DOTYCZĄCE KURSÓW

Tak, Janek pokazuje wszystkie kursy na domowej maszynie – omawia również fajne sposoby jak sobie radzić z wyzwaniami, które można spotkać szyjąc na domowej maszynie.

Projekty CARRA, EMMA, NORA i STELLA są dość wymagające, ale bardzo dokładnie pokazane – jeżeli będziesz ćwiczyć, na pewno sobie poradzisz.

Kupując kurs Janka Leśniaka otrzymujesz licencję komercyjną  na uszycie i sprzedaż 500 sztuk danego modelu.

Zabronione jest korzystanie z kursów zamieszczonych na platformie w celach edukacyjnych – publiczne odtwarzanie lub kopiowanie.

Wykrój A0 należy wydrukować na drukarce wielkoformatowej lub na ploterze.

Informację na temat sprzętu, akcesoriów i materiałów potrzebnych do kursu znajdziesz w opisie każdego kursu.

Napisz do nas na hello@zrobiszto.pl. Co jakiś czas będą pojawiać się filmy z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania i z rozwiązaniami najpilniejszych problemów.