Nasi twórcy

Total store showing: 1

  • Pracownia Jan Leśniak

    Cześć, nazywam się Janek Leśniak i chcę Cię nauczyć szyć. Zapraszam Cię do zabawy i eksperymentowania z maszyną do szycia, materiałami i wszystkim, co może się przydać podczas tworzenia własnych akcesoriów.,

Nasi twórcy – ucz się od najlepszych!

Rękodzieło to sztuka, której da się nauczyć! W ZrobiszTo wychodzimy z założenia, że jeśli zdobywać nową wiedzę, to od najlepszych. Nasi twórcy to eksperci i pasjonaci, którzy od lat zgłębiają tajniki poszczególnych dziedzin rękodzieła. Dzięki ich kursom krok po kroku nauczysz się nowych umiejętności – zarówno tych podstawowych, jak i nieco bardziej zaawansowanych. Co więcej, nasi eksperci zdradzą Ci również praktyczne triki i tajemnice, których nie znajdziesz nigdzie indziej!

Eksperci rękodzieła, którzy podzielą się z Tobą swoją wiedzą

Poznaj naszych twórców i przekonaj się, że zdobywanie nowej wiedzy może być proste, przyjemne i pasjonujące! W naszej ofercie czekają na Ciebie kursy opracowane przez prawdziwych mistrzów rękodzieła, wśród których znajdziesz między innymi Jana Leśniaka – autora książek o szyciu, nauczyciela akademickiego i wieloletniego projektanta marek takich jak Reserved, House i Big Star. Nie czekaj, wybierz jeden z naszych kursów i zrób krok w stronę rozwoju!